Відділ ЗРАМ

Декларування-2021: громадянам, які одноосібно обробляли у минулому році земельні ділянки 2 і більше гектари, необхідно задекларувати доходи

Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюється нормами Податкового кодексу України (далі – ПКУ), відповідно до норм якого подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки в т.ч паї загальною площею 2 і більше гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).

12:28:46 06.04.2021

Оголошення

Трибухівська сільська рада ТГ   повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею 0,15 га для  будівництва  житлового будинку,  що знаходиться на території Трибухівської сільської ради, в с. Трибухівці, хутір Занево.

14:12:23 01.03.2021

Оголошення

Трибухівська сільська рада ТГ   повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території забудови земельної ділянки  площею 0,1461 га для  будівництва  житлового будинку,  що знаходиться на території Трибухівської сільської ради, в с. Новоставці, вул Центральна.

14:18:13 01.02.2021

ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ДІЛЯНОК!

Звертаємо увагу громадян на необхідність внесення до Державного земельного кадастру відомостей про земельні ділянки, право власності (користування) на які виникло до 2004 року та посвідчене відповідними державними актами та договорами оренди.

15:15:03 12.10.2020

Оголошення про результати торгів

Оголошення про результати земельних торгів з продажу права оренди на земельну ділянку сільськогосподарського призначення, які відбулись 16.06.2020 року у приміщенні Трибухівської сільської  ради, а саме:

12:00:52 22.06.2020