веб-платформа e-DEM

Веб-платформа e-DEM створена в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що фінансується Швейцарською Конфедерацією, та виконується Фондом Східна Європа та Innovabrige Foundation.

Веб-платформа «Єдина платформа місцевої електронної демократії» (скорочено – e-DEM) має на меті надати громадянам легкий і зручний доступ до використання кількох інструментів електронної демократії. Ці інструменти покликані налагодити кращий взаємозв’язок громадян та влади у вирішенні різноманітних соціально важливих проблем.

Зокрема, на платформі поєднані наступні сервіси:

Фото без опису Сервіс «Місцеві електронні петиції», який дає можливість мешканцям міст впливати на розвиток своїх громад через звернення до органів влади з петиціями.Ці петиції розглядаються органами місцевого самоврядування у встановленому Законом особливому порядку за умови підтримки тексту петиції визначеною кількістю мешканців;
Фото без опису Сервіс «Громадський бюджет», який надає можливість мешканцям пропонувати свої проекти місцевого розвитку та/або впливати на розподілвизначеної частки коштів місцевого бюджету шляхом голосування за ті чи інші проекти;
Фото без опису Сервіс «Електронні консультації з громадськістю» надає органам місцевої влади можливість залучати пропозиціїмешканців щодо питань розвитку міст та громад, організовувати обговорення проектів документів перед їх розглядом та схваленням,проводити місцеві опитування в різних формах з метою вивчення думки активної частини мешканців міст.