Проект рішення «Про встановлення ставок податків та зборів на 2019 рік на території Трибухівської сільської ради»

Проект рішення «Про встановлення ставок податків та зборів на 2019 рік на території Трибухівської сільської ради»  https://rada.info/upload/users_files/04392853/956ccca56fa3db214a65aeb319c28177.docx

про оприлюднення проекту регуляторного акта

Дата оприлюднення 06 червня 2018 року

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою прийняття пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, Трибухівська сільська  рада оприлюднює проект рішення «Про встановлення ставок податків та зборів на 2019 рік на території Трибухівської сільської ради»

Розробником регуляторного акту є постійні комісії сільської ради: комісія з питань земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища, комісія з питань планування фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку, секретар сільської ради, виконавчий комітет Трибухівської сільської ради. Проект рішення підготовлено на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про оренду землі», Земельного та Податкового кодексів України, Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

Запровадження з 01.01.2019 року місцевих податків і зборів на території Трибухівської ОТГ, а саме: податку на майно, який складається з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, плати за землю, єдиного податку,  місцевих зборів: збір за місце для паркування транспортних засобів, туристичний збір,  орендної плати за земельні ділянки  дасть можливість сільській раді одержати більше додаткових коштів для реалізації програм соціально-економічного розвитку  Трибухівської ОТГ.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця з дати оприлюднення за  тел.  2-91-42, 2-92-45, адресою: вул. Горішня,46, с. Трибухівці, Бучацький район, Тернопільська область, електронною адресою: 04392853@mail.gov.ua

З повною редакцією даного рішення  та додатками до нього можна ознайомитись на сайті Трибухівської сільської ради за посиланням: trybuhivska-gromada.gov.ua  в розділі «Регуляторна політика».

Адреса розробника:

вул. Горішня,46, село Трибухівці,