Тернопільська область, Бучацький район

МІСЦЕВІ ВИБОРИ 2020

Визначено місця для розміщення передвиборчої агітації

5 вересня 2020 року розпочався виборчий процес місцевих виборів, призначених на 25 жовтня 2020 року. З 15 вересня розпочинається подача документів до виборчих комісій для реєстрації кандидатів у депутати та на посади сільських, селищних, міських голів. Передвиборна агітація розпочинається кандидатом, партією (організацією партії) наступного дня після дня прийняття виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидата (кандидатів) і закінчується о 24 годині останньої п’ятниці перед днем голосування.  Передвиборна агітація у період виборчого процесу поза зазначеними строками забороняється. Також забороняється передвиборна агітація напередодні дня голосування та в день голосування. У цей час забороняється також проведення масових акцій (зборів, мітингів, походів, демонстрацій) від імені кандидата, партії (організації партії), розповсюдження агітаційних матеріалів, демонстрація фільмів, телепередач, проведення концертів, вистав, спортивних змагань тощо за участю кандидатів, партій (організацій партій), а також публічні оголошення про підтримку кандидатом, партією (організацією партії) проведення концертів, вистав, спортивних змагань, демонстрації фільмів, телепередач чи інших публічних заходів.

15:51:13 16.09.2020