Паспортний сервіс

Перелік документів                              Вартість послуг                   Інформаційні картки

Увага! Інформує відділ ЦНАП Трибухівської сільської ради

25 жовтня 2020 року з 9:00-18:00 год. відділ «Центр надання адміністративних послуг» Трибухівської сільської ради проводитиме  видачу паспортів громадян України (у формі ID – картки) для можливості здійснення виборців права голосу на місцевих виборах.

15:09:54 23.10.2020

З 27 травня в Трибухівській ОТГ відновлюються послуги з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня 2020 р. Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину. В зв'язку з цим, жителі нашого краю з 27 травня 2020 р. мають змогу оформити паспорт громадянина України (у формі ID картки) та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

17:28:44 26.05.2020

Оформити паспорт громадянина України та паспорт громадянина України для виїзду за кордон відтепер можна в Трибухівській ОТГ

Відтепер в Центрі надання адміністративних послуг Трибухівської сільської ради можна оформити паспорт громадянина України у формі ID-картки та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

17:07:16 11.03.2020