ОГОЛОШЕННЯ

Про проведення засідання конкурсної комісії по заслуховуванню конкурсної пропозиції учасника конкурсу, проведення співбесіди та визначення переможця конкурсу на зайняття посади Директора  комунального підприємства «Вільховець»

15:36:10 07.05.2021

УВАГА!!!

Змінено порядок вивезення сміття на території Трибухівської ОТГ:

16:47:03 22.04.2021

УВАГА! Кооператив «ДОМАШНЯ ЯГОДА» інформує!

Шановні жителі села Трибухівці, новостворений кооператив «ДОМАШНЯ ЯГОДА», зареєстрований на території Трибухівської  ОТГ, запрошує всіх бажаючих стати членами кооперативу, що дасть можливість збільшення обсягів виробництва плодово-ягідної продукції на власних земельних ділянках та вирішення проблем зайнятості і фінансової спроможності сільського населення. ЗАВТРА (у неділю), 11 квітня 2021 року  о 14:00 год. біля Трибухівського сільського будинку культури відбудеться зустріч із головою кооперативу. Запрошуємо всіх бажаючих!!!

14:31:25 10.04.2021