Оголошення

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ" ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Відповідно до частини другої ст.13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», та на виконання рішення сесії Трибухівської  сільської  ради № 134 від 09 лютого 2021 року «Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора “Центру надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради», персонального складу конкурсної комісії, типової форми контракту з директором  Комунальної установи “Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» оголошується конкурс на заміщення вакантної посади  директора комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської  сільської  ради» (далі – Центр).

14:43:50 12.02.2021

У Прокатедральному соборі Благовіщення Пресвятої Богородиці м. Бучач  відбудеться Свята Архирейська Літургія

7 лютого 2021року о 11:00 у Прокатедральному соборі  відбудеться Свята Архирейська Літургія після якої єпископ Дмитрій Григорак поділиться Різдвяною просфорою з усіма присутніми. Окрема молитва відбудеться за дітей з особливими потребами, вбогих людей, ветеранів АТО та волонтерів, медиків. Після Літургії будемо прощатись з колядою за участю хору Прокатедрального собору, заслужених артистів України, ансамблю «Опус».

10:35:14 04.02.2021