Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ про засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Трибухівський ПМСД» Трибухівської сільської ради

28 жовтня  2020 року  о 09³° в актовому залі Трибухівської сільської ради за адресою: с. Трибухівці, вул. Горішня, 46 відбудеться засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади директора комунального некомерційного підприємства «Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської сільської ради.

14:15:27 22.10.2020

ОГОЛОШЕННЯ

Тернопільська обласна спортивна школа із зимових видів спорту продовжує набір хлопців і дівчат віком  9-12 років на відділення біатлону.

11:26:03 22.09.2020