Робоча нарада з питань інформаційної безпеки

Дата: 03.04.2024 16:50

03 квітня 2024 року співробітниками Управління Служби безпеки України в Тернопільській області проведено нараду з питань інформаційної безпеки для працівників Трибухівської сільської ради.

Це пов’язано з тим, що на сьогодні існують загрози інтересам держави у сфері інформаційної безпеки внаслідок несанкціонованого втручання в інформаційно-комунікаційні системи державних органів влади програмних засобів, розроблених російськими ІТ-компаніями або структурами, які перебувають під їх контролем, що приводить до витоку інформації.

Під час бесіди обговорювалися питання умов забезпечення надання доступу за допомогою мережі Інтернет до електронних реєстрів, баз даних та інших електронних інформаційних ресурсів, використання і обміну повідомленнями електронної пошти і відповідальність за правопорушення в інформаційній сфері.