❗️1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби

Дата: 01.04.2024 09:26

❗️1 квітня розпочинається нерестова заборона на вилов риби
Період природного відтворення (нересту) водних біоресурсів встановили у такі терміни:
- на водосховищах з 01 квітня по 09 червня 2024 року (включно);
- в корінних водах річки Дністер разом з усіма притоками з 01 квітня по 10 червня 2024 року (включно);
- в корінних водах інших річок з 01 квітня по 20 травня 2024 року (включно).
 З переліком рибогосподарських водних об’єктів, у яких дозволено любительський і спортивний вилов риби та інших водних біоресурсів у нерестовий період можна ознайомитись за посиланням: https://trn.darg.gov.ua/files/15/03_25_Nakaz_Perelik.pdf
 ⚠️Під час НЕРЕСТУ:
📌 ЗАБОРОНЕНО використання плавзасобів (човнів) у визначених місцях нересту, промислове рибальство, здійснення підводного полювання, проведення змагань зі спортивного рибальства;
 📌ДОЗВОЛЕНО вилов ОДНІЙ особі за добу 3 кг + 1 шт*. (*особина будь-якої маси у мінімально дозволених для добування розмірах видів водних біоресурсів) риби гачковими знаряддями добування (вилову) з кількістю гачків не більше двох на рибалку або спінінгом з однією штучною приманкою з берега на ділянках на яких дозволено здійснення любительського рибальства на період весняно-літньої заборони.
📌 НАГАДУЄМО, що до 30 червня 2024 року (включно) триватиме також заборона на вилов раків, а до 31 березня діє заборона на вилов щуки. Вона тривала з 15 лютого.
❗️Будьте відповідальними та дотримуйтесь встановлених заборон під час нересту!