Засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб

Дата: 13.03.2024 17:29

12 березня 2024 року, під головуванням секретаря сільської ради Любові Поселюжної  відбулося чергове засідання Координаційної ради з питань внутрішньо переміщених осіб при виконавчому комітеті Трибухівської сільської ради.

Робота цього дорадчого органу дає змогу вирішувати питання, пов'язані із забезпеченням та захистом прав внутрішньо переміщених осіб, дізнаватися про їх нагальні потреби задля інтеграції в Трибухівську територіальну громаду.

На засіданні обговорили та узгодили план роботи на 2024 рік, який буде затверджено на засіданні виконавчого комітету.

Також учасники засідання ознайомилися зі змінами у законодавстві стосовно виплат для внутрішньо переміщених осіб у 2024 році. Окрім цього, в ході проведення засідання вирішено активізувати роботу щодо вирішення потреб та проблем, які турбують ВПО. На сьогодні найбільш гостро стоїть питання забезпечення осіб даної категорії соціальним житлом.