Допомагаймо у плетінні сіток

Дата: 09.11.2023 16:35

Активні бойові дії  відбуваються майже по всій лінії фронту. Наші воїни потребують максимальної підтримки. Нам боляче і нам болить. Нам обирати: піддатись чи вистояти. Зламатись чи дати здачі? Держава Україна потрібна тільки нам і нашим дітям і перемога важлива винятково народу!

Хай кожен з нас сьогодні проявить свою громадянську позицію і  на своєму місці робить, що може: донатити, плести сітки , готувати їжу, писати листи, малювати листівки, допомагати пораненим у госпіталях, молитися!!!

Війна в дуже активному розпалі! Щоденно військові просять сітки будь яких розмірів та кольорів. Потрібно квадратні кілометри сіток.

В Трибухівській громаді  вже створено дві локації з плетіння сіток.

На повну потужність працює  локація з плетіння сіток на базі Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів : діти нарізають стрічки, вчителі плетуть сітки. Завдяки їхній праці вже декілька сіток передані нашим захисникам!

Дякуємо директору Медведівської ЗОШ І-ІІ ступенів Мирославі Днесь та її дружньому колективу за плідну співпрацю.

Створено локацію у Трибухівській ЗОШ I-III ст.  Будьте всі як один!!!

Разом ми сила, і ми переможемо. Кожного робочого дня з 9.00 до 18.00 години  бажаючі можуть долучитися до корисної , вкрай необхідної  справи,  а саме виготовлення маскувальних сіток для воїнів ЗСУ.

Контактний телефон:  0685491416 –Алла.

Інформуємо також, що для виготовлення маскувальних сіток необхідно закуповувати матеріали (сітку і спеціальну тканину), а для цього необхідні кошти.

Просимо небайдужих громадян, які зацікавлені у нашій перемозі, в міру своїх можливостей, долучитися до збору коштів для придбання необхідних матеріалів для виготовлення сіток! Кошти можна перерахувати на банківську картку    5167 8032 2454 2079 з приміткою «для сіток».                   Звіти про кількість коштів та  витрати будуть оприлюднені.

Приєднуйтесь до найближчої команди та докладіть  своїх зусиль, щоб захистити тих, які тримають небо для нас! Одна, дві години вашого часу можуть врятувати чиєсь життя!

Слава ЗСУ!

Разом до Перемоги.