Стратегічна сесія у рамках проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб"

Дата: 25.09.2023 13:45

Представники  Ради з питань ВПО Трибухівської територіальної громади взяли участь у  Стратегічній сесії  у рамках проєкту "Підтримка спроможності системи соціального захисту населення щодо реєстрації внутрішньо переміщених осіб", що реалізується Благодійною організацією "Благодійним фондом "Стабілізейшен Суппорт Сервісез" за фінансування Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН).

Захід відбувався в м. Тернопіль у приміщенні готелю «Галичина».

Представниця УВКБ ООН регіональна юристка проєкту в Тернопільській області, Яна Совик, регіональна соціальна спеціалістка проєкту в Тернопільській області  Марія Вербицька, фасилітаторка Анастасія Зубрицька-Пігулевська.

В ході навчання ознайомилися зі Стратегією державної політики щодо внутрішнього переміщення до 2025 року та визначили стратегічні напрямки діяльності Ради ВПО в Трибухівській громаді.

Напрацювали стратегічний план діяльності Ради ВПО в Трибухівській громаді, сформували проєктів стратегічних ініціатив, які можуть бути запровадженні для підвищення спроможності Ради ВПО Трибухівської ТГ. Мали змогу конкретизувати  плану діяльності Ради ВПО Трибухівської ТГ на 2023-2024 рр.