ОБҐРУНТУВАННЯ ТЕХНІЧНИХ ТА ЯКІСНИХ ХАРАКТЕРИСТИК ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ, РОЗМІРУ БЮДЖЕТНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ, ОЧІКУВАНОЇ ВАРТОСТІ ПРЕДМЕТА ЗАКУПІВЛІ

Дата: 19.09.2023 16:18

Фото без описуКОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ТРИБУХІВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ»

ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

ОБҐРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі: природний газ

(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія: Комунальне некомерційне підприємство «Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської сільської ради, с. Трибухівці, вул. Горішня, 46в, 43830897.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):  Природний газ, 09120000-6 - Газове паливо за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі: відкриті торги (з особливостями)
UA-2023-09-14-000823-a

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 148985,01 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено аналізом споживання (річного та місячного) природного газу за календарний рік (бюджетний період) 2022 рік.  Замовником здійснено розрахунок очікуваної вартості товарів / послуг відповідно цін, які були сформовані на основі договору за 2022 рік.

Ціна  природного газу за 1000 куб.м. газу без ПДВ – 16 390 гривень з урахуванням податку на додану вартість за 1000 куб. метрів газу (без урахування тарифу на послуги з транспортування природного газу для точки виходу та коефіцієнта, який застосовується у разі замовлення потужності на добу наперед),

крім того тариф на послуги транспортування природного газу для внутрішньої точки виходу з газотранспортної системи – 124,16 грн. без ПДВ, коефіцієнт, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед у відповідному періоді на рівні 1,10 умовних одиниць, всього з коефіцієнтом – 136,576 грн., крім того ПДВ 20% - 27,315  грн., всього з ПДВ – 163,89 грн. за 1000 куб. м.

Всього ціна газу за 1000 куб. м з ПДВ, з урахуванням тарифу на послуги транспортування та коефіцієнту, який застосовується при замовленні потужності на добу наперед, становить 16 553,89 грн.

Обсяг закупівлі природного газу 9 тис. куб. м.

Розмір бюджетного призначення: очікувана вартість 148985,01 грн. відповідно до бюджетних призначень на 2023 рік та виходячи з потреб природного газу на опалювальний період з 15 жовтня 2023 р. по 31 грудня 2023 року.

Нормативно-правове регулювання. Умови постачання товару Замовнику повинні відповідати наступним нормативно - правовим актам:

«Правилами постачання природного газу», затвердженими Постановою НКРЕКП № 2496 від 30.09.2016 року;

«Кодексом газорозподільних систем», затвердженим Постановою НКРЕКП № 2494 від 30.09.2016 року;

«Кодексом газотранспортної системи», затвердженим Постановою НКРЕКП № 2493 від 30.09.2016 року;

іншими нормативно-правовими документами, прийнятими на виконання Закону України «Про ринок природного газу».

Обґрунтування технічних характеристик. Термін постачання — по 31.12.2023.

Природний газ (природний газ, нафтовий (попутний) газ, газ (метан) вугільних родовищ та газ сланцевих товщ) – корисна копалина, яка є сумішшю вуглеводнів та невуглеводневих компонентів, перебуває у газоподібному стані за стандартних умов (тиск - 760 мм ртутного стовпа і температура - 20° C) і є товарною продукцією.

Якість природного газу, який постачається повинен відповідати вимогам ГОСТ 5542-87 «Гази горючі природні для промислового і комунально-побутового призначення Технічні умови».

Постачальник повинен забезпечити поставку природного газу до газорозподільної системи Оператора ГРМ, технічні та якісні характеристики якого відповідають нормам діючого на території України законодавства, державним, міжнародним стандартам та вимогам державної політики України в галузі захисту довкілля.

Технічні та якісні характеристики предмету закупівлі, що закуповується повинні відповідати технічним умовам та стандартам, передбаченим законодавством України діючими на період постачання товару