Про безпеку на воді під час літніх канікул

Дата: 27.06.2023 11:40

Ми за безпечний відпочинок на воді 🌊

🏊‍♂️🏊‍♀️ Купання та плавання – це яскравий, корисний й активний відпочинок. Вода приносить багато задоволення людям дисциплінованим, обачним, але вона може завдати багато неприємностей, якщо не дотримуватися правил безпечної поведінки.

Отож, нагадуємо:
✅ купайтеся там, де безпечно! Для відпочинку слід обирати водойми, на яких офіційно дозволено купання та облаштовані пляжі;
✅ батьки, проводьте бесіди з дітьми, не відпускайте неповнолітніх дітей купатись самих або в компанії однолітків. Головне, самі будьте прикладом правильної поведінки на пляжі. Ваш обов'язок, як батьків, якщо взяли дітей на пляж, уважно стежити за ними, пам’ятайте, що дитина повинна бути постійно у полі зору!
✅ після тривалого перебування на сонці, не пірнайте у воду з розбігу, заходьте поступово, можна спочатку змочити тіло водою. Різка зміна температури дуже небезпечна для людського організму, особливо для людей з хворим серцем;
✅ якщо ви у воді відчуваєте, що втрачаєте сили або тіло зводять судоми, чи ви побачили потопаючого, a самі не вмієте плавати, не соромтеся, кличте на допомогу!

🚫 Заборонено:

❌ залазити на попереджувальні знаки, буї, бакени;
❌ стрибати у воду з човнів, катерів, з містків, дамб, причалів, дерев, високих берегів та споруджень не призначених для цього;
❌ купатися у непогоду, при сильному вітрі чи великій хвилі;
❌ купатися у стані алкогольного сп’яніння.

❗️Суворе та чітке дотримання цих правил збереже Вам здоров'я та життя❗️

#поліцейські_офіцери_громад #TCPO_Ukraine #Я_ТУТ #ПОГ11:40