ДОПОМАГАЄМО АРМІЇ

Дата: 13.06.2023 16:39

Шановні друзі, жителі Трибухівської громади !

Дозвольте вчергове висловити  вам  слова щирої подяки, поваги та шани за надання гуманітарної, матеріальної допомоги для поранених воїнів, які проходять курс лікування та реабілітації  в медичних закладах м. Тернополя та  Тернопільської області .

09 червня 2023  в медичні заклади області в яких проходять курс лікування  наші воїни, від жителів Трибухівської ТГ, було доставлено  продукти харчування, засоби особистої гігієни, а також спеціальні засоби гігієни, які використовують виключно для поранених воїнів.

Ця значна допомога стала можливою  за сприяння парафіян Української Греко-Католицької Церкви св.Йосафата  м.Лінц та Наталії Рекрут ( Катеринчук), яка займалася організацією збору гуманітарної допомоги, а також Качур Марії Іванівні –директор Трибухівського СБК, яка займалася організацією роботи надання гуманітарної допомоги для воїнів ЗСУ, внутрішньо переміщеним особам. Велике спасибі вам за таку невтомну і вкрай необхідну роботу.

Слова великої поваги та вдячності висловлюємо також всім  людям доброї волі, жителям  с. Новоствці, с. Пилява, с. Мартинівка, які вчергове за короткий термін, зібрали все необхідне і корисне для захисників України. Особливу подяку висловлюємо Гриньків Галині, яка вчергове надала для медичних закладів особливі, спеціальні засоби гігієни, які у великій кількості використовуються для поранених воїнів ЗСУ. Як завжди, організатором і натхненником проведення  цієї роботи є староста Пилявського старостинського округу – Когут Іван Михайлович. Завдяки таким енергійним, відповідальним, небайдужим людям гуртується сила народу і його непереможність.

Тож добра, здоров’я, наснаги бажаємо вам усім і спільної ПЕРЕМОГИ над московськими зайдами!!!

СЛАВА УКРАЇНІ !!!                    ГЕРОЯМ  СЛАВА !!!