Світлій пам'яті Ярослава Марусяка

Дата: 14.02.2023 17:55

Живим коридором, стоячи на колінах зі сльозами суму і болю на очах, живим коридором шани,  вчора зустрічала Трибухівська громада траурний кортеж з тілом загиблого захисника МАРУСЯКА Ярослава Григоровича.

На жаль, війна з ворогом-росією триває і продовжує забирати найкращих людей, справжніх і щирих патріотів, які стали в ряди воїнів, коли над рідною землею нависла небезпека, щоб дати відсіч агресору, зберегти нашу незалежність, нашу свободу та існування нашої держави.

Сьогодні зі щирою молитвою відбулося велелюдне прощання із загиблим Героєм-Захисником, воїном Збройних Сил України, солдатом Марусяком Ярославом, 1976 року народження, стрільцем-снайпером механізованого взводу,  який загинув 5 лютого цього року, внаслідок мінометного обстрілу, поблизу Покровського району Донецької області.

Дуже боляче усвідомлювати, що молоде життя обірвалось в розквіті сил. Скільки доброго і світлого могло бути в нього попереду, але…

Ярослав був справжнім патріотом своєї держави, хоробрим, рішучим та мужнім воїном, професіоналом, надійним побратимом - і таким він назавжди залишиться у нашій пам'яті.

Бійця поховали із військовими почестями під синьо-жовтим стягом на кладовищі  «Федір» у  м. Бучач. Там і пролунали останні постріли військових на честь, шану і незабутню пам'ять про славного воїна, нашого земляка.

Щирі співчуття рідним і близьким. Ми розділяємо біль втрати разом з вами.

Світла та вічна пам'ять Ярославу!

Герої не вмирають... Вони завжди живуть у наших серцях.