Завтра, до рідної домівки, востаннє повертається полеглий Герой - ЯРОСЛАВ МАРУСЯК

Дата: 12.02.2023 13:53

Завтра, 13 лютого, орієнтовно в 11 год. з Тернополя має вирушити кортеж із воїном  МАРУСЯКОМ Ярославом Григоровичем, який загинув захищаючи територіальну цілісність та незалежність України.

Траурний супровід тіла загиблого воїна буде рухатися за маршрутом: Дружба, Струсів, Дарахів, на роздоріжжі траурний кортеж поверне на Зарваницю, проїде через населені пункти Сапову, Киданів, Осівці, Старі Петликівці, дальше виїзд через трасу Тернопіль до Бучача, зупинка на роздоріжжі біля Ісуса Христа, та до села Трибухівці вул.Завадина, 16 (вул.Гоголя), де відбудеться прощання, парастас та чин похорону (про час та дату повідомимо додатково).

Прохання до всіх, хто бажає виявити шану Герою, вийти  на дорогу до визначених місць та утворити живий ланцюг щоб гідно зустріти захисника,  нашого земляка, який боронив українську землю від російського окупанта.

Щирі співчуття - рідним і близьким Ярослава.

Вічна слава  Герою!