Якщо ВПО хоче переїхати в інше місце

Дата: 21.10.2022 12:49

Я ? ВПО. Хочу переїхати в інше місце. Який орган мені потрібно повідомляти про зміну місця проживання?

Відповідно до статті 9 Закону України «Про забезпечення прав i свобод внутрішньо переміщених осіб» внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомляти про зміну місця проживання структурний підрозділ з питань соціального захисту населення районних, районних у місті Києві державних адміністрацій, виконавчих органів міських, районних у містах (у разі утворення) рад за новим місцем проживання протягом 10 днів з дня прибуття до нового місця проживання.

У разі зміни місця проживання заявник звертається за видачею довідки до уповноваженого органу за місцем фактичного проживання/перебування, а раніше видана йому довідка вилучається.

У разі добровільного повернення до покинутого постійного місця проживання внутрішньо переміщена особа зобов’язана повідомити про це уповноважений орган за місцем отримання довідки не пізніше як за три дні до дня від’їзду.

За безоплатною правовою допомогою звертайтеся до бюро правової допомоги за адресами:

• м. Чортків, вул. С. Бандери, 20; тел.: (03552) 2-09-50;

- м. Борщів, вул. Шевченка, 20 а, тел.: (03541) 2-28-80;

- м. Бучач, майдан Волі, 1, тел.: (03544) 2-11-26;

- смт. Гусятин, вул. Суходільська, 7, тел.: (03557) 2-18-90;

- м. Заліщики, вул. С. Бандери, 38, тел.: (03554) 2-21-33;

- м. Монастириська, вул. Шевченка, 12А, тел.: (03555) 2-12-72.