Допомога від Норвезької ради у справах біженців

Дата: 22.07.2022 16:59

Станом на 3 травня в програмі Норвезької ради у справах біженців (NRC) зареєструвалися вже 40 тис. родин. Реєстрація триває.

Долучитися можна тільки через чат-бот у месенджері WhatsApp. Для цього завантажте застосунок (Android, iOS, комп’ютери Mac або Windows), додайте в контакти номер 0 800 609 844 та відправте на нього повідомлення з текстом «NRC» (без лапок).

Зверніть увагу, що в процесі реєстрації вам потрібно буде сфотографувати свої документи для посвідчення особи.

Наразі реєстрація проходить лише за допомогою чат-боту у WhatsApp. організація не має посилань з гугл-формами або чат-ботів в інших месенджерах чи сайтах. Читайте уважно інструкції, що вам надходять у чат-боті, щоб уникнути помилок та пришвидшити процес реєстрації», – кажуть в NRC.

Зворотній зв’язок після реєстрації займає до 10 днів. Надходження коштів – через місяць після реєстрації.

Розмір допомоги складає 2 220 грн на кожного члена родини на місяць. Сумарно виплати розраховані на три місяці.

За безоплатною правовою допомогою  можна звернутися на гарячу лінію Норвезької ради у справах біженців: 0 800 302 007.