Школи Трибухівської територіальної громади одержали нові столи для настільного тенісу та додаткове обладнання для них.

Дата: 22.12.2021 18:46

Фото без описуКерівництво Трибухівської сільської ради, учнівські, батьківські та педагогічні колективи шкіл Трибухівської територіальної громади висловлюють щиру подяку Петру Гадзу,  голові наглядової ради ТзОВ «Бучачагрохлібпром» та Казимиру Попілю, директору ТзОВ «Бучачагрохлібпром»  за подаровані закладам освіти Трибухівської територіальної громади  сім  нових столів та спортивний інвентар для гри в настільний теніс. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру у майбутнє нашого краю. Хай Господь Бог сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за часточку душі, подаровану нам!