ОГОЛОШЕННЯ ПРО РОЗГЛЯД ТА ВРАХУВАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ГРОМАДСЬКОСТІ У ПРОЕКТІ МІСТОБУДІВНОЇ ДОКУМЕНТАЦІЇ

Дата: 22.10.2021 10:22

Трибухівська сільська рада   повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті містобудівної документації – детального плану території для будівництва автогаража, в с. Цвітова, вул. Л.Українки, Трибухівської сільської ради, Чортківського району, Тернопільської області.

Основні техніко-економічні показники

Площа в межах  ДПТ -0,0268 га

кількість ділянок — 1.

Підстава розроблення:   рішення сесії Трибухівської сільської ради №503 від 05.08.2021 року.

Детально ознайомитися з текстовим та графічними матеріалами можна в адміністративному приміщенні  Трибухівської сільської ради до 21.11.2021 року .

Замовник детального плану території  -  Трибухівська сільська рада.

Розробник –  Комунальне підприємство «Бучацьке архітектурно-проектне бюро»

Посадова особа, відповідальна за організацію розгляду пропозицій громадськості – начальник відділу земельних ресурсів, архітектури та містобудування Трибухівської сільської ради – Зілінка О.В.

Пропозиції щодо детального плану території просимо подавати в Трибухівську сільську раду  у письмовому вигляді з 22.10.2021 року по   21.11.2021 року за адресою:  Тернопільська область, Бучацький район, с. Трибухівці, вул. Горішня,46   (приміщення сільської ради, відділ земельних ресурсів, архітектури та містобудування, 2-ий пове

рх).

Посилання: https://drive.google.com/drive/folders/1TTqtZpQngoS_iOggG6WZZwFukqH0DDcV?usp=sharing

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)