09.09.2021 року відбулася нарада по осінньому призову 2021

Дата: 10.09.2021 10:59

09.09.2021 року в приміщенні Трибухівської сільської ради за  участю начальника 3-го відділу Чортківського РТЦК та СП, майора Пилипіва Михайла Володимировича та головного спеціаліста Бідяка Степана Вікторовича відбулася нарада про призов громадян України чоловічої статі Трибухівської ОТГ на строкову військову службу в жовтні-грудні 2021 року.

На нараді були присутні Трибухівський сільський голова Ковдрин Олег Іванович, інспектор ВОС Потюк Ольга Павлівна, староста Пишківського старостинського округу Яцків Надія Петрівна, староста Цвітівського старостинського округу Біда Ганна Миколаївна, староста Медведівського старостинського округу Бабій Галина Михайлівна, староста Пилявського старостинського округу Когут Іван Михайлович та ДОП СППП відділення поліції №2 (м.Бучач) Чортківського РВП ГУНП в Т/о ст. лейтенант поліції Кулик Олег Богданович.