За даними МОЗ станом на 18 червня 2021 року всі регіони України знаїходяться в "зеленій" зоні.

Дата: 01.07.2021 10:40

За даними МОЗ станом на 18 червня 2021 року всі регіони України та м.Київ знаїходяться в "зеленій" зоні.

Одночасно,  прес-служба Міністерства охорони здоров’я, повідомляє про те, що  у "зеленій" зоні діють такі обмеження:

масковий режим у громадських будівлях;

масові заходи за участі більше ніж 50 осіб;

кінотеатри та заклади культури з наповненістю не більше ніж 50 % місць у кожному окремому кінозалі або залі;

перевезення пасажирів тільки в межах сидячих місяць;

відвідування закладів дошкільної, шкільної позашкільної та спеціалізованої освіти, якщо на самоізоляції понад 50 % дітей та персоналу закладу.

Уряд дозволив проведення масових заходів, у тому числі в розважальних закладах та закладах громадського харчування, за умови, що на одну людину буде виділено 4 квадратні метри площі будівлі, території або у разі наповненості на більше ніж дві третини місць. При цьому робота ресторанів дозволена цілодобово, а відстань між столиками зменшено з 2 до 1,5 метра.

Інформація щодо зон карантину та обмежень у них зазначена на сайті МОЗ.

Послаблення карантинних обмежень, запроваджених під час епідемії коронавірусної хвороби в країні, не надає права нехтувати протиепідемічними правилами , тому закликаємо відповідально ставитися до необхідності дотримання соціального дистанціювання та маскового режиму.