18 ЧЕРВНЯ - ДЕНЬ ДІЛЬНИЧНОГО ІНСПЕКТОРА ПОЛІЦІЇ В УКРАЇНІ

Дата: 18.06.2021 16:02

Фото без описуШановні працівники служби дільничних інспекторів поліції!

Щиро вітаємо Вас із Днем дільничного інспектора поліції України!

Встановлення цього свята засвідчує визнання державою вашої особливої ролі у підтриманні правопорядку та надання кваліфікованої допомоги громадянам.

За напрямком своєї службової діяльності Ви представляєте найпершу і найважливішу ланку правоохоронних органів. Ви знаходитесь найближче до людей, знаєте їх проблеми та тривоги, володієте інформацією про особливості довірених вам дільниць.

За Вашою складною роботою стоїть безліч людських доль. А тому Ви повинні бути гарним психологом, володіти такими людськими якостями, як порядність, чуйність, вмінням вислухати людину, зрозуміти складні життєві ситуації та соціальні конфлікти, розібратися в суті проблем і надати кваліфіковану допомогу.

У день професійного свята бажаю, щоб Ваша мужня і самовіддана праця завжди знаходила вдячність і довіру в серцях людей.

Бажаю вам щастя, міцного здоров’я, родинного тепла та затишку, успіхів у службі, здобутків в ім’я України.

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова!