Благодійна акція

Дата: 27.04.2021 17:00

Стало доброю традицією жителів Трибухівської  територіальної громади в переддень величних Християнських свят вітати воїнів української армії, які захищають сьогодні східні рубежі нашої Держави від російських окупантів.

Учні Трибухівської ЗОШ, їхні батьки, педагогічний колектив, працівники сільської ради доклали певних зусиль, щоб наші воїни хоча б частково відчули свято Великодня на передньому краї оборони .

З великим натхненням, бажанням учні школи з допомогою учителів, випекли Великодні паски та печиво, підготували  вітальні листівки для наших захисників. Окрім того, спільно було зібрано та надіслано їм чималу кількість м`ясних продуктів харчування довготривалого зберігання, засобів гігієни та засобів для прання.

Колектив Трибухівської сільської ради, воїни ЗСУ щиро вдячні всім людям доброї волі за турботу та надану матеріальну допомогу. Ми цінуємо, шануємо наших захисників, бо добре розуміємо, що без їхнього подвигу у наших дітей і у нас немає майбутнього….

Вітаємо всіх з Великоднем і бажаємо миру та міцного здоров`я ! ДЯКУЄМО!!!!!