“Карантин вихідного дня” введено в дію /13.11.2020/

Дата: 13.11.2020 17:17

Кабінет Міністрів України прийняв рішення про запровадження карантину “вихідного дня” з 14 по 30 листопада 2020 року. На загальнодержавному рівні також введені обмеження, які відповідають “помаранчевому” рівню епідемічної небезпеки.

МОЗ розраховує, що посилення карантинних обмежень дозволить зупинити стрімке зростання кількості хворих на COVID-19 та не допустити колапсу медичної системи. Міністр закликав громадян дотримуватися запроваджених обмежень.

Карантин “вихідного дня” передбачає, що у суботу та неділю будуть працювати лише транспорт, магазини, які торгують продуктами харчування, кормами, медичними виробами, аптеки, обмінні пункти та фінансові установи, автозаправні станції (за винятком зон харчування). Все решта — спортивні зали, фітнес-центри, заклади культури, ТРЦ, магазини, які торгують непродовольчими товарами, будуть закриті. У боротьбі з пандемією важливо розірвати ланцюг передачі вірусу, а це можливо лише шляхом зменшення контактів між різними соціальними групами.

Очільник МОЗ, Максим Степанов вважає, що найдієвіший метод боротьби з пандемією — це повний локдаун.

Детальніше: https://cutt.ly/TgN1bOJ