Із професійним святом шановні працівники культури та майстри народного мистецтва Трибухівської ОТГ!

Дата: 06.11.2020 16:56

Фото без описуШановні працівники культури і майстри народного мистецтва Трибухівської ОТГ!

Прийміть найщиріші вітання та найкращі побажання з нагоди святкування Вашого професійного свята.

Культура і мистецтво — найбільші скарби для кожної держави. Культура робить людину особистістю, робить нас неповторними, несхожими на інших. Це саме те, що вирізняє наш народ серед інших та робить його єдиним і неповторним.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Завдяки Вам, працівникам закладів культури та аматорам народного мистецтва, ми маємо нагоду спілкуватися з дивовижним світом краси, долучатися до невичерпних джерел духовності та людської мудрості.

Тож нехай культура зміцнює і гуртує нашу громаду для утвердження заможної і духовно багатої України, а цей день відгукнеться у Ваших душах гордістю за рідне слово, рідну пісню, рідну культуру!

Нехай втілюються у життя Ваші мрії і сподівання, тішить людей Ваше мистецтво, а гармонія і краса, яку Ви творите, наповнюють наші серця в ім’я миру, злагоди і любові.

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова