Об’єднавшись і піклуючись про інших, ми здолаємо усі перешкоди.

Дата: 19.06.2020 14:35

Фото без описуДавня народна мудрість, яка гласить, що друзі пізнаються в біді, нині, як ніколи, актуальна. Бо саме в скрутні часи, добрі люди першими подають руку допомоги.

Шановні жителі Трибухівської громади та учасники волонтерської групи COVID-19 ТРИБУХІВСЬКА ОТГ, сьогодні ЗВІТУЄМО перед Вами за здійснену роботу по боротьбі із COVID-19 під час карантину.

Дякувати Богу, у Трибухівській громаді мешкає багато волонтерів та благодійників, котрі готові допомогти медикам у боротьбі з дуже небезпечним коронавірусом.

Дякуючи Богу, до сьогоднішнього дня в нашій громаді немає жодного зафіксованого випадку захворювання Covid-19 і надіємося, що так і надалі буде. Ця ситуація ще раз доказала, що ми є згуртовані і милосердні, що в тяжку хвилину ми можемо підтримати одне одного, наших захисників на фронті, допомогти медичним працівникам та іншим.

На жаль, є різні ситуації, які приносять  розчарування, але ми маємо розуміти, що робимо все правильно. Ми стараємося підтримати та допомогти від щирого серця, тому надіємося на допомогу, повагу і щирість також.

Низький поклін і щира подяка всім небайдужим жителям Трибухівської ОТГ.  Ми ще раз переконалися, що разом ми велика сила і ніякий ворог нам не страшний! Розумійте, що все від нас залежить, і головне - не будьте байдужими до ближніх своїх, до нашої Громади, до нашої рідної України.

Пандемія Covid ще не закінчилася і ми не знаємо, що нас чекає в майбутньому, тому залишок засобів захисту, засобів гігієни і продуктів буде зберігатися у приміщенні сільської ради.

Просимо звертатися до сільської ради,  якщо будуть пропозиції щодо використання залишків засобів та коштів.

Нехай Господь Бог благословить Ваші сім’ї і родини міцним здоров’ям!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.