Відповіді на поширені питання щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон (далі – паспорт для виїзду за кордон).

Дата: 02.06.2020 12:18

Питання: Чи обов’язково звертатися для виготовлення паспорта для виїзду за кордон до підрозділу ДМС/ЦНАП за місцем реєстрації?

Відповідь: Не обов’язково. Документи для оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон можуть подаватися особою за місцем звернення (незалежно від місця проживання/реєстрації).

Питання: Скільки громадянин України по закону може мати діючих паспортів для виїзду за кордон?

Відповідь: Громадянин України не може мати більше двох діючих паспортів для виїзду за кордон.

Питання: З якого віку можна виготовити паспорт для виїзду за кордон?

Відповідь: Кожен громадянин України, починаючи від народження, має право на отримання паспорта громадянина України для виїзду за кордон.

Питання: Який термін дії паспорта для виїзду за кордон?

Відповідь: Термін дії паспорта оформленого на осіб, які не досягли 16-річного віку становить 4 роки, які досягли такого віку – 10 років.

Питання: Який термін виготовлення паспорту для виїзду за кордон?

Відповідь: Паспорт для виїзду за кордон видається:

- не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети;

- не пізніше ніж через 7 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його термінового отримання;

Питання: Скільки коштує оформлення  паспорта для виїзду за кордон?

Відповідь: вартість оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон становить 682 грн (оформлення протягом 20 робочих днів) або 1034 грн (оформлення протягом 7 робочих днів).

Питання: Чи можу я в сільській раді здійснити оплату за надання послуги?

Відповідь: Здійснити оплату за надану послугу заявник може у поштовому відділенні Укрпошти або в терміналі самообслуговування, які знаходяться в приміщенні Трибухівської сільської ради.

Записатися на чергу або задати питання щодо оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон або паспорта громадянина України (у формі ID-картки), Ви можете за  моб. номером +38 068 749 6979

Радо чекаємо Вас за адресою: вул.Горішня, 46 с.Трибухівці.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)