З НОВИМ 2020 РОКОМ!

Дата: 27.12.2019 13:55

Шановні жителі Трибухівської об’єднаної територіальної громади!

Сердечно вітаю Вас від себе особисто,  від депутатського корпусу, та від виконавчого комітету Трибухівської сільської ради із Новим 2020 роком та Різдвом Христовим!

Відходить у минуле ще один рік нашої історії – неоднозначний та складний, події якого запам’ятаються на все життя. Цей період був сповнений сподівань і тривог, здобутків і втрат.

Та попри всі труднощі ми змогли гідно прожити цей рік. Щодня долали сумніви і негаразди, здобували свої маленькі перемоги. Минулий рік збагатив нас чималим досвідом, згуртував і дав поштовх до кращого майбутнього.

У переддень Нового 2020 року хочеться побажати Вам миру, злагоди та віри, віри в себе, у людей, в процвітання нашої громади, всієї України. Віри в те, що будь-яке добре починання, яке робиться від щирого серця, буде успішним. Адже тільки  разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів.

Для кожного з нас початок Нового року - це нові плани, мрії та сподівання. Переконаний, що попереду - плідні трудові будні, реалізація нових проектів, які принесуть вагомі, реальні  здобутки, котрі стануть запорукою благополуччя і процвітання, покращення життя населення країни.

Хай збудеться все задумане, а 2020  рік стане роком добробуту та реальних  змін на краще.

Бажаю Вам міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, любові і злагоди, радості і спокою, миру та доброботу.

Щасливих і незабутніх вам Новорічних і Різдвяних свят!

Хай Новий рік з добром до Вас прийде,
Здоров’я, сміх і радість принесе,
Різдво з колядою хай завітає,
Щастям безмежним Вас благословляє!

З повагою, Олег Ковдрин, Трибухівський сільський голова.