Загальні збори громадян села Трибухівці

Дата: 18.02.2019 10:51

Фото без опису17 лютого 2019 року в приміщенні Трибухівського сільського будинку культури відбулися загальні збори громадян села Трибухівці.

Згідно  порядку денного на   загальних зборах  розглядалися такі питання:

1. Звіт сільського голови з виконання плану соціально-економічного розвитку  за 2017-2018 роки та перспективи розвитку Трибухівської об’єднаної територіальної громади  до 2020 року (доповідав Олег Ковдрин , сільський голова).

3. Про розвиток Бучаччини за 2016-2018 роки (доповідав Ігор Погонець, заступник голови Бучацької райдержадміністрації)

Фото без опису2. Про оновлення реєстру землекористувачів та землевласників по Трибухівській ОТГ (доповідала Зілінка О.В., начальник відділу земельних відносин).

3. Про запровадження послуги  патронату (патронатні та прийомні сім’ї) (виступали Анжела Міщанчук, керівник Бучацького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та Микола Мицьо, провідний фахівець із соціальної роботи).

4. Про організацію централізованого водопостачання по вул. Горішня, вул. Б.Хмельницького,  та частині вул.Галицька в с.Трибухівці (проведено перше засідання зборів кооперативу «Східний»)

5. Різне (Розглянуто питання щодо благоустрою цвинтарів в с.Трибухівці).