Ковдрин Олег Іванович на засіданні Ради регіонального розвитку в м. Києві

Дата: 13.11.2018 17:12

12 листопада 2018 року Трибухівський сільський голова Ковдрин Олег Іванович разом із  делегацією  з Тернопільської області перебував  в Міжнародному виставковому центрі міста Києва , де під головуванням Президента України П.О.Прошенка відбулося сьоме засідання Ради регіонального розвитку. В рамках засідання  обговорені теми: питання нової політики розвитку  правової держави, верховенства права, української  ідентичності  та питання  нової якості  управління і відповідальності регіональної влади, внутрішньо регіональної концепції, формування масштабних інфраструктурних проектів, тощо.

Крім того, Президент Петро Порошенко під час Ради регіонального розвитку наголосив, що впровадження реформи децентралізації довело її економічну та політичну ефективність, і тому вона має стати незворотною. Зазначив, що у 2020 році місцеві вибори мають відбутись вже за умови покриття всієї території України об’єднаними територіальними громадами.

Глава держави повідомив, що сьогодні об’єднані територіальні громади охоплюють вже 24% населення і 37% від загальної площі України. «Вони зараз отримали зовсім іншу, в рази й на порядки міцнішу фінансову базу.

Президент наголосив, що потрібно максимальне стимулювання подальшого об'єднання та приєднання  територіальних громад, зокрема до міст обласного значення. В свою чергу Верховна Рада має прийняти надважливий законопроект «Про засади адміністративно-територіального устрою».