Тернопільська область, Бучацький район

Урочистий захід до Дня Прапора та 27-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України – «З днем народження, країно»

Дата: 06.09.2018 13:07

В День Незалежності України в селі Пишківці, біля каплички святого Петра та Павла відбувся урочистий захід до Дня Прапора та 27-ї річниці з Дня проголошення Незалежності України – «З днем народження, країно»

Отці Василь та Володимир відправили молебень. Пам'ять загиблих, які боролись за мир у нашій державі вшанували хвилиною мовчання.

З вітальними словами до присутніх звернулася в.о. старости с. Пишківці Яцків Надія Петрівна.

Гармонійно доповнила захід концертна програма учасників художньої самодіяльності с.Пишківці. Ведучаою свята була Ірина Остап’юк.

Учасниками даного свята були: дитячий гурт, Мар’яна Пастущак, Вікторія Корчинська, Софія Крет, Валентина Зарубайко, Ляля Максим, місцевий ансамбль "Галичанка" та церковний хор.

Підготували свято Орися Мегедин та Ганна Михалків.