Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Грамоти та почесні ювілейні відзнаки до 75-річчя ветеранам УПА Трибухівської ОТГ

         За дорученням голови Тернопільської обласної ради Овчарука Віктора Вікторовича Трибухівським сільським головою  Ковдрином Олегом Івановичем вручено грамоти та почесні ювілейні відзнаки ветеранам ОУН-УПА  жителям Трибухівської ОТГ  за вагомі особисті заслуги у національно-визвольній  боротьбі, відданість ідеалам  незалежності  української  держави, багаторічну плідну громадську діяльність та з нагоди  75-річчя створення Української Повстанської Армії.

         Шановні ветерани УПА, доброго здоров’я Вам, щасливого довголіття і непохитної переконаності в тому, що Ваша жертовна боротьба марно не пропала – Україна є, Україна буде, Україна розквітне так, як про це мріяли Ви, Ваші побратими і сестри.

         Від усієї Трибухівської  громади щиро дякуємо  Вам за  жертовність,   щиро поважаємо Вашу патріотичну позицію, цінуємо Вашу мудрість і толерантність. Бажаємо  Вам та Вашим родинам миру, злагоди, міцного здоров’я, а нашій неньці-Україні – процвітання. Нехай Божа Матінка, яка є Заступницею за весь людський рід, покриє Своїм небесним омофором кожну українську домівку, щоб  була наша країна як блаженна сторона.  

 « повернутися до списку новин