Привітання ОСВІТЯНАМ

Шановні освітяни!

Прийміть щирі вітання  з нагоди професійного свята та сердечну вдячність за самовідданість, вірність обов'язку і покликанню! Ви - надзвичайно працелюбні, творчі,  натхненні,  а головне – знаючі, компетентні фахівці. Кожен, хто обирає педагогічний фах, бере на себе відповідальність за тих, кого вчить і виховує. В умовах  сьогодення виконання різних професійних обов’язків дається непросто. Та радує те, що свій обов’язок Ви виконуєте гідно, завжди були і залишаєтеся головним світочем у всебічному житті дитини, даруючи їй тепло свого серця, скарби своїх знань. Низький уклін Вам, дорогі педагоги, за професіоналізм, витримку, любов до обраної справи, самовідданість і багатство душі. Хай засіяна невтомною працею освітянська нива врожаїться новими талантами, яскравими особистостями та визначними перемогами й здобутками в житті, а слово вчителя буде завжди святим і чистим на землі.

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щирої радості, безхмарних благословенних днів, творчої наснаги, нових педагогічних звершень заради рідного краю та незалежної України! . Хай ваші глибокі серця будуть, як завжди, відкритими і  чесними, ваші думки - добрими, ваші справи - успішними.

Тож сил Вам, наснаги і віри в себе!

З повагою

Трибухівський сільський голова                                       О.І.Ковдрин