З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дорогі жінки,  мами!

Сердечно вітаю Вас з одним з найтепліших і душевних свят - Днем матері!
Це свято  важливе для кожного з нас.      Ми багато чим      зобов'язані найдорожчим нашому серцю людям - мамам.

Святкування Дня матері - це чудова можливість висловити свою подяку і безмежну вдячність за все, що роблять для нас наші мами, за їх любов і розуміння.
У цей святковий день, дорогі матері, прийміть слова вдячності, любові і поваги !

Материнство — це щастя і благословення, яке Бог дає людям. А ще велика відповідальність і важка праця!

Від усієї душі  Всім матерям нашої Трибухівської об’єднаної територіальної громади бажаю, щоб Вас любили і цінували ваші діти — найкращі на світі, добрі, розумні та успішні! Нехай не заростає стежка до батьківського порогу, хай діти           приїжджають на свята і дарують Вам свої усмішки, теплі і лагідні слова та свою віддану і негасиму любов!

Будьте щасливими і здоровими на радість своїм рідним!

Хай буде мир і щастя на нашій рідній землі!

З повагою Трибухівський сільський голова                                 О.І.Ковдрин