З 27 травня в Трибухівській ОТГ відновлюються послуги з оформлення паспорта громадянина України та паспорта громадянина України для виїзду за кордон

Дата: 26.05.2020 17:28

Відповідно до рішення Уряду, з 25 травня 2020 р. Державна міграційна служба України послаблює обмеження, встановлені у зв’язку із запровадженням в Україні карантину. В зв'язку з цим, жителі нашого краю з 27 травня 2020 р. мають змогу оформити паспорт громадянина України (у формі ID картки) та паспорт громадянина України для виїзду за кордон.

В той же час, просимо Вас під час відвідування приміщення Трибухівської сільської ради дотримуватись рекомендацій Міністерства охорони здоров’я України щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:

• користуватися захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
  • не створювати скупчення людей у приміщенні та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше однієї людини на 10 кв. метрів);
  • уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.

При виникненні питань, щодо отримання послуг та запису на чергу просимо звертатися за номером телефону відділу ЦНАП:

+38 068 749 6979

Якщо ж ви маєте симптоми ГРВІ (підвищена температура тіла, кашель, утруднене дихання тощо), нещодавно контактували з хворими на COVID-19 або перебували у країнах, в яких виявлено випадки зараження населення коронавірусом, обов'язково залишіться вдома та подбайте про своє здоров'я!

Детальніше про перелік необхідних документіввартість оплатиінформаційні картки адміністративних послуг можна дізнатися на сторінці громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)