27 березня 2022 року відбудуться проміжні вибори депутата Трибухівської сільської ради

Дата: 08.02.2022 16:18

У ТРИБУХІВСЬКІЙ ОТГ ВІДБУДУТЬСЯ ПРОМІЖНІ ВИБОРИ ДЕПУТАТА ТРИБУХІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ЧОРТКІВСЬКОГО РАЙОНУ ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ В БАГАТОМАНДАТНОМУ ВИБОРЧОМУ ОКРУЗІ № 3

24 грудня 2021 року прийнято рішення сесії Трибухівської сільської ради № 797 «Про дострокове припинення повноважень депутата Трибухівської сільської ради VІІІ скликання».

Відповідно до ч. 1 ст. 5, ч. 3 ст. 195, ч. 1 ст. 209,  ст. 285 Виборчого кодексу України,  Постанови № 2 від 13 січня 2022 року «Про призначення проміжних виборів депутата Трибухівської сільської ради Чортківського району Тернопільської області в багатомандатному виборчому окрузі № 3» Трибухівської сільської територіальної виборчої комісії Чортківського району Тернопільської області, призначено проміжні вибори депутата сільської ради,  які відбудуться    27 березня 2022 року.

З 05 лютого 2022 року розпочала свою роботу Трибухівська сільська територіальна виборча комісія, згідно календарного плану основних організаційних заходів, за адресою: вулиця Горішня, 46, село Трибухівці, Чортківський район, Тернопільська область (другий поверх).

З повагою Трибухівський сільський голова та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради.