Соціальні новини

1 червня - Міжнародний день захисту дітей!

Дата створення: 10:55 01.06.2018

Щороку у перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначається свято радості, доброти та одвічної надії - Міжнародний день захисту дітей. Адже в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Саме діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Дуже хочеться, щоб вони росли здоровими  та щасливими, прославляли свої родини і рідний край.            У малечі не повинно бути нещасливого дитинства, і за це маємо відповідати ми, дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинен стати одним з найголовніших наших обов'язків.            Закликаємо усіх сьогодні й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю України.            Зичимо Вам, дорогі хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, добра, успіхів, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків, сяючих посмішок, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул. З найщирішими привітаннями Трибухівський сільський голова Ковдрин О.І. та виконавчий комітет Трибухівської сільської ради!

Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг миру заради гармонії» пролягла через Трибухівську громаду

Дата створення: 19:13 31.05.2018

31 травня 2018 року на території Трибухівської сільської ради відбулася урочиста зустріч представників влади Бучацької РДА, Трибухівської сільської ради та місцевого населення із учасниками Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Всесвітній біг миру заради гармонії»

Привітання зі святом Останнього дзвоника

Дата створення: 16:05 25.05.2018

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки! Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Прийшов той час, на який всі ви так довго чекали. Для вас пролунає останній дзвоник. Малечі він сповістить про те, що настала чудова пора - літні канікули. Хочу побажати, щоб вони були незабутні, веселі та цікаві. Для випускників цей останній дзвоник буде трошки сумним, тому що він сповістить про розставання з дитинством і про те, що вже завтра настане доросле життя. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Також хочу висловити глибоку вдячність педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!

З ДНЕМ МАТЕРІ!

Дата створення: 19:33 11.05.2018

КОРИСНІ ПОРАДИ СПОЖИВАЧЕМ

Дата створення: 10:28 10.05.2018

Соціальний проект побудови пам'ятника Борцям за волю України в с.Трибухівці

Дата створення: 17:48 07.05.2018

Рішенням  Загальних зборів жителів с. Трибухівці 22 квітня 2018 року ухвалено Соціальний проект побудови пам'ятника (могили) "Борцям за волю України" в с.Трибухівці на загальну  суму  683,230 тис.грн. Крім того, схвалено проект Генерального плану Парку слави  "Борцям за волю України". Присутні на загальних зборах прийняли рішення про можливе залучення  до побудови памятника: 1. жителів села; 2. підприємців; 3. вихідців села, що проживають в межах та за межами України;  4.  українських діаспор. Всім, хто бажає внести свою лепту в  побудову пам'ятки історії рідного села,   можна залучати кошти в готоівковій та безготівковій формі (Наші реквізити: Трибухівська сільська рада, код ЄДРПУО 04392853, р/р 31553355146425, ГУДКСУ у Тернопільській області, МФО 838012, призначення платежу: для облаштування парку Слави та побудови пам'ятника (могили) "Борцям за волю України".  Також,  на загальних зборах вирішено, що всі надходження та використання коштів будуть оприлюднюватися на офіційному сайті Трибухівської сільської ради. Перший свій внесок для побудови пам'ятника  здійснив  виходець із села Трибухівці, заслужений архітектор України (1998), член НСАУ і лауреат Державної премії України в галузі архітектури (2005) -  Нетриб'як  Михайло Миколайович, який безкоштовно розробив проектну документацію. Над проектом скульптури Архангела Михаїла  працює український скульптор, член національної спілки художників України, заслужений художник України  Вільгушинський Роман Казимирович. Для виготовлення скульптури Трибухівською сільскою радою олачено аванс у розмірі 98000 грн.

Святковий концерт квартету "Акорд"

Дата створення: 09:34 07.05.2018