Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Соціальні новини

У День села у Пишківцях освячено оновлений клуб

Дата створення: 15:59 17.08.2018

Минулої неділі у Пишківцях панувала надзвичайна святкова атмосфера - відзначали День села та відкриття оновленого клубу. Дійство розпочалося із молебню, який відправив о. Василь Когут. Він також освятив приміщення клубу, в якому цьогоріч було здійснено капітальний ремонт. На нього витрачено 600 тис. грн. Ці кошти були виділені із бюджету Трибухівської сільської ради. Ще 26 тис. грн., за які придбано меблі й оформлено сцену, зібрали жителі села.

День села Пишківці Трибухівської ОТГ

Дата створення: 10:55 10.08.2018

У Трибухівській ОТГ відбувся конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу Трибухівської сільської ради

Дата створення: 11:59 09.07.2018

03 липня 2018 року відбулося перше засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу під час якого було вивчено подані документи претендентів. Комісія вирішила: допустити кандидата Іванків Лесю Михайлівну, яка подала всі необхідні документи до здачі іспиту на заміщення вакантної посади; кандидата Гриськіва Віктора Васильовича, який подав також всі документи окрім електронної декларації (секретар конкурсної комісії не змогла прослідкувати наявність декларації кандидата Гриськів В.В., як кандидата на заміщення вакантної посади в НАЗК, але він запевнив, що декларацію ним подано), допустити до здачі іспиту за умови відповідного підтвердження подання декларації на відповідному сайті Єдиного Державного Реєстру Деклараційосіб уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.      06 липня  2018 року  о 10:00 в приміщенні Трибухівської сільської ради був проведений  конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу Трибухівської сільської ради. Під час проведення конкурсу конкурсною комісією прийнято рішення про недопущення кандидата Гриськіва Віктора Васильовича  до здачі іспиту у зв’язку із неналежним поданням необхідних документів згідно ст. 10 Закону України  «Про службу в органах місцевого самоврядування»  ст.25 Закону України «Про державну службу». За результатами ознайомлення із письмовими, практичними та усними ситуативними відповідями, конкурсна комісія вирішила: вважати переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста гуманітарного відділу  Трибухівської сільської ради Іванків Лесю Михайлівну та рекомендувати сільському голові призначити її на відповідну посаду.  

Привітання з ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ УКРАЇНИ!

Дата створення: 17:06 27.06.2018

 

ПЕРШІСТЬ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ

Дата створення: 15:24 14.06.2018

Трибухівська ОТГ отримала землю у комунальну власність

Дата створення: 11:11 07.06.2018

      6 червня 2018 року, в рамках розпочатого Кабінетом Міністрів України у лютому поточного року процесу передачі земель,   тринадцять об’єднаних територіальних громад у Борщівському, Бучацькому, Зборівському, Гусятинському, Підволочиському, Тернопільському та Чортківському районах Тернопільської  області отримали землі в комунальну власність. Загальна площа  становить понад 7,8 тис. га - це більше тисячі ділянок.    Інвентаризацію земель проводила Тернопільська регіональна філія Центру ДЗК, дана робота фінансувалася  з державного бюджету.     Відповідно до наказу Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області  від 05.06.2018 року був підписаний акт приймання – передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність, згідно якого  Трибухівській сільській раді ОТГ було передано у комунальну власність земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 576,0908 га (113 ділянок), які розташовані за межами населених пунктів с. Трибухівці та  с.Пишківці.