Оголошення про проведення громадських слухань

Дата: 13.11.2017 21:58

Повідомляємо про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території для будівництва і обслуговування Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ КП релігійної громади м.Бучач на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

1. Мета заходу – врахування інтересів  жителів Трибухівської ОТГ щодо будівництва Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ КП релігійної громади м.Бучач на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.

2. Площа проектування - загальна площа 0.1000 га;

3. Замовник – Бучацька районна державна адміністрація (майдан Волі 1, м. Бучач);

4. Підстава для розроблення: розпорядження голови Бучацької районної державної адміністрації №291-од від 24.07.2017року;

Докладніше з матеріалами вищевказаного проекту детального плану території можна ознайомитися за адресою:  с.Трибухівці, вул. Горішня, 46

Зауваження та пропозиції до проекту приймаються до 30.11.2017 р. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій секретар Трибухівської сільської ради – Поселюжна Л.М.

Публічне обговорення містобудівної документації  відбудуться о 15 годині, 3 грудня 2017 року, у приміщені Трибухівського сільського будинку культури, по вул. Грушевського, 3

Пропозиції до проекту містобудівної документації мають право подавати:

1. повнолітні дієздатні фізичні особи, які проживають на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

2. юридичні особи, об'єкти нерухомого майна яких розташовані на території, щодо якої розроблено відповідний проект містобудівної документації на місцевому рівні;

3. власники та користувачі земельних ділянок, розташованих на території, щодо якої розроблено проект містобудівної документації, та на суміжних з нею територіях;

4. представники органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію;

5. народні депутати України, депутати відповідних місцевих рад.

Пропозиції, подані особами, не визначеними пунктом 7 «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 25.05.2011р. № 555, або подані після встановленого строку, залишаються без розгляду.

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності" ( 3038-17 ) пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім'я та по батькові, місця  проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.

Проект плану території для будівництва і обслуговування Церкви Святої Великомучениці Ірини УПЦ кп на землях Трибухівської сільської ради за межами населеного пункту с. Трибухівці Бучацького району Тернопільської області.