Трибухівська громада
Бучацький район, Тернопільська область

Конкурс на заміщення вакантних посад в Трибухівській сільській раді

В приміщенні Трибухівської сільської ради відбувся конкурсний відбір на посади:   провідний спеціаліст фінансового відділу; спеціаліст юрисконсульт.

 В конкурсі прийняли участь:  Чвиль Наталя Володимирівна -   кандидат на посаду спеціаліста юрисконсульта; Мельник Марія Зіновіївна та Макар Марія Ярославівна -  кандидати на посаду провідного спеціаліста  фінансового відділу.

За результатами письмового іспиту та відповідей кандидатів на усні ситуативні запитання, Макар М.Я. і  Чвиль Н.В. успішно склали  іспит, а кандидат Мельник М.З. іспит не склала. Кандидатами, які успішно склали іспит, надано повні і обґрунтовані відповіді, що свідчить про знання законодавства і вміння застосовувати їх на практиці.

Конкурсна комісія для проведення відбору кандидатів на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування Трибухівської сільської ради рекомендувала сільському голові призначити  Чвиль Наталю Володимирівну  на посаду спеціаліста юрисконсульта і Макар Марію Ярославівну на посаду провідного спеціаліста фінансового відділу  Трибухівської сільської ради.

Кандидати, які прийняли участь в конкурсному відборі мають право  оскаржити рішення конкурсної комісії протягом 10-ти календарних днів з дня опублікування на офіційному сайті про результати конкурсу.

Голова конкурсної комісії                                                         О.І.Максимович« повернутися до списку новин