У Трибухівській громаді відбувся ІІ благодійний велозаїзд у вишиванках
З нагоди Дня вишиванки у Трибухівській громаді відбувся благодійний велозаїзд під гаслом «Разом до Перемоги в українській вишиванці».
Така акція відбувається вже вдруге.
Цьогоріч майже 80 учасників, одягнені у вишиванки, попри сильний вітер та похмуру погоду, з легкістю подолали маршрут протяжністю 20 км селами громади, бо мали на меті не лише популяризувати українські традиції, а й віддати шану полеглим Героям та зібрати кошти на підтримку нашої армії.
Розпочався велозаїзд вже традиційно у селі Мартинівка із вітального слова голови громади Олега Ковдрина та благословення отця Івана Гнилиці.
Символічними зупинками колони велосипедистів стали місця встановлення банерів на честь полеглих захисників громади у Мартинівці, Медведівцях, Пишківцях, Цвітові та Трибухівцях.
Тут, разом із рідними полеглих воїнів, присутні схиляли голови у спільній молитві за тих, хто віддав життя за нашу свободу.
Фініш велозаїзду відбувся на стадіоні у селі Трибухівці, де на учасників чекало нагородження пам’ятними медалями та незабутнє привітання від учнів та педагогів Трибухівської школи.
Щиро дякуємо ініціаторам велозаїзду – відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради, учасникам, усім, хто зустрічав та пригощав велосипедистів, працівникам поліції, медикам та усім причетним.
Цей захід став проявом єдності, сили духу, шани до традицій та справжньої любові до України.