23 сесія VIII скликання 30.08.2022 р.

Дата: 05.09.2022 17:38

844 Про виконання бюджету сільської ради за 1 півріччя 2022 року.

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

845 Про перейменування вулиць в селі Трибухівці, Трибухівської ТГ Чортківського району Тернопільської області.

846 Про затвердження Положення про порядок закріплення майна комунальної власності Трибухівської сільської ради на праві господарського відання або оперативного управління.

847 Про передачу комунального майна на праві господарського відання.

848 Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки з наступною передачею в оренду.

849 Про надання дозволу на розроблення детального плану території в с. Трибухівці.

850 Про затвердження детального плану території земельної ділянки в с. Медведівці.

851 Про продовження договору оренди земельної ділянки для обслуговування торгового павільйону.

852 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Трибухівці, вул. Балюка.

853 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Трибухівці, вул. Горішня.

854 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної енергії в с. Медведівці, вул. Центральна.

855 Про укладання договору оренди земельної ділянки (цільове призначення: для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості).