24 сесія VIII скликання 25.10.2022 р.

Дата: 28.10.2022 17:18

856 Про утворення місцевої пожежної охорони Трибухівської сільської ради.

857 Про передачу транспортного засобу  комунальному підприємству  «Вільховець» Трибухівської сільської ради.

858 Про передачу майна комунальної власності Трибухівської сільської ради на праві оперативного управління.

859 Про надання згоди на прийняття майна з державної у комунальну власність.

860 Про затвердження змін до цільової  програми створення місцевої. автоматизованої системи централізованого оповіщення Трибухівської сільської ради на 2021-2024 роки.

Додаток

861 Про затвердження Програми з інфекційного контролю та дотримання заходів із запобігання інфекціям, пов’язаними з наданням медичної допомоги у комунальному некомерційному підприємстві «Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Трибухівської сільської ради на 2022-2023 роки.

862 Про затвердження  Програми фінансової підтримки  органів державної   влади Чортківського  району на 2022 рік.

863 Про затвердження змін до цільової  Програми цивільного захисту населення і територій Трибухівської  сільської ради від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021 -2025 роки.

864  Про затвердження  Програми  «Організація землеустрою Трибухівської сільської ради на 2022-2025 роки».

865 Про продовження дії контракту з директором комунального підприємства  «Вільховець» Трибухівської сільської ради.

866 Про затвердження змін до  Програми фінансової підтримки  органів державної  влади Чортківського  району на 2022 рік.

867 Про затвердження змін до штатного  розпису  комунального підприємства «Вільховець» Трибухівської сільської ради.

868 Про затвердження змін до комплексної  Програми  охорони  публічної безпеки, порядку та боротьби із злочинністю на території  Трибухівської об’єднаної територіальної громади на 2017- 2022 роки.

869 Про затвердження змін до рішення сесії Трибухівської сільської ради № 763 від 24 грудня 2021 року «Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської сільської  ради,  умов оплати праці працівників і посадових осіб місцевого самоврядування  на 2022 рік».

870 Про затвердження програми фінансової підтримки військових формувань Збройних Сил України розташованих на території Чортківського району Тернопільської області на 2022-2023 роки.

871 Про  внесення  змін до штатних розписів закладів загальної середньої освіти Трибухівської сільської ради.

872 Про  затвердження змін до штатного розпису  Новоставського  ЗДО «Буратіно».

873 Про затвердження змін до Програми сприяння територіальній обороні в Чортківському районі Тернопільської області на 2022 -2024 роки.

874 Про затвердження Програми сприяння оборонній та мобілізаційній готовності на території Трибухівської територіальної громади на 2022 - 2024 роки.

875 Про затвердження Програми підтримки управління соціального захисту населення Чортківської  районної військової адміністрації на 2022-2024 роки.

876 Про розгляд заяви ХХХХХХ .

877 Про розгляд заяви Кузь Орести Василівни.