26 сесія VIII скликання 14.12.2022 р.

Дата: 17.12.2022 17:06

892 Про затвердження Плану діяльності з підготовки  регуляторних  актів  Трибухівської сільської ради на 2023 рік.

893 Про затвердження плану роботи Трибухівської сільської ради на 2023 рік.

894 Про затвердження структури Трибухівської сільської ради, штатного розпису та кошторису витрат на утримання апарату Трибухівської  сільської  ради,  умов оплати праці працівників і  посадових осіб місцевого самоврядування  на 2022 рік.

895 Про утворення архітектурно-містобудівної ради при відділі земельних ресурсів, архітектури та містобудування Трибухівської сільської ради, затвердження Положення про архітектурно-містобудівну раду та складу ради.

896 Про проведення інвентаризації земельних ділянок сільськогосподарського призначення під польовими дорогами та проектними польовими дорогами.

897 Про внесення змін до комплексної програми соціальної підтримки малозахищених верств населення «Турбота» на території Трибухівської ОТГ на 2021 - 2023 роки.

898 Про затвердження Програми розвитку житлово-комунального господарства Трибухівської сільської ради на 2023-2025 роки.

899 Про передачу основних засобів.

900 Про внесення змін до сільського бюджету на 2022 рік.

901 Про надання сільському голові матеріальної допомоги на вирішення

соціально-побутових потреб.

902 Про розгляд заяви Кравець Оксани Тадеївни.

903 Про розгляд заяви Вельган Парасковії Миколаївни.

904 Про розгляд заяви Марцинюка Володимира Володимировича.

905 Про розгляд заяви Сікорського Зіновія Михайловича.