47 сесія VIII скликання 08.08.2024 р.

Дата: 13.09.2024 16:32

1518 Про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2024 року.

1519 Про внесення змін до рішення сільської ради № 1256 «Про затвердження структури та штатного розпису комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Трибухівської сільської ради» на 2024 рік» від 19.12.2023 року.

1520 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Капітальний ремонт дороги вул. До Миколая центральна в с. Пилява  Чортківського району Тернопільської області».

1521 Про виділення та спрямування коштів Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Тернопільській області та проведення співфінансування на договірних засадах експлуатаційного утримання автомобільної дороги загального користування державного значення.

1522 Про затвердження проектно-кошторисної документації за робочим проектом  «Будівництво трубчастого колодязя для зрошення травянистого покриття стадіону в с. Трибухівці  Чортківського району Тернопільської області».

1523 Про затвердження Програми мобілізації зусиль Трибухівської сільської   ради,  Бучацької ДПІ Головного управління ДПС у Тернопільській області по забезпеченню надходжень до місцевого бюджету.

1524 Про затвердження змін до Програми фінансової підтримки Комунального некомерційного підприємства "Трибухівський центр первинної медико-санітарної допомоги" Трибухівської сільської ради на 2023-2025 роки.

1525 Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.

1526 Про надання одноразової матеріальної допомоги Мельник Ользі Степанівні

1527 Про надання одноразової матеріальної допомоги Мостівському Сергію Леонідовичу.

1528 Про надання відпустки сільському голові.

1529 Про встановлення вартості харчування дітей у закладах освіти Трибухівської сільської ради та звільнення від сплати за харчування учнів пільгових категорій освітніх закладів громади на 2024-2025 навчальний рік.