46 сесія (І пленарне) VIII скликання 23.07.2024 р.

Дата: 13.09.2024 15:59

1479 Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.

1480 Про затвердження Програми місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території  Трибухівської сільської ради на 2024-2027 роки.

1481 Про затвердження Програми регулювання та розвитку  земельних відносин на території Трибухівської сільської територіальної громади  на 2024-2026 роки.

1482 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Л.Українки в с. Пишківці Чортківського району Тернопільської області».

1483 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Закаплиця в с. Медведівці Чортківського району Тернопільської області».

1484 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Шкільна в с. Цвітова Чортківського району Тернопільської області».

1485 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Затишна в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».

1486 Про затвердження актів приймання-передачі матеріальних цінностей.

1487 Про затвердження угоди про передачу у 2024 році коштів у вигляді субвенції з бюджету Трибухівської сільської ради державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

1488 Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.

1489 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.

1490 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.

1491 Про надання одноразової матеріальної допомоги Березніцькій Ганні Степанівні.

1492 Про надання одноразової матеріальної допомоги Кузь Оресті Василівні.

1493 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.

1494 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.

1495 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.

1496 Про надання одноразової матеріальної допомоги ******.