44 сесія VIII скликання 11.06.2024 р.

Дата: 13.09.2024 15:20

1415 Про намір передачі в оренду комунального майна: частини нежитлового приміщення, яке знаходиться по вул. Горішня, 48-А, с. Трибухівці та  включення його в Перелік першого типу.

1416 Про намір передачі в оренду комунального майна: частини нежитлового приміщення, яке знаходиться по вул. Горішня, 48-А, с. Трибухівці та  включення його в Перелік другого типу.

1417 Про затвердження Методики розрахунку орендної плати за майно, що знаходиться в комунальній власності Трибухівської сільської ради.

1418 Про затвердження Програми інформатизації Трибухівської територіальної громади на 2024-2026 роки.

1419 Про затвердження Програми фінансової підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.

1420 Про  затвердження  Програми фінансової підтримки 6 прикордонного Волинського загону Державної прикордонної служби України на 2024 рік.

1421 Про  затвердження  Програми фінансової  підтримки військової частини Збройних Сил України на 2024 рік.

1422 Про внесення змін до Програми охорони навколишнього природного середовища Трибухівської територіальної громади на 2023 - 2025 роки.

1423 Про внесення змін до Програми сприяння поліції у підвищенні рівня безпеки громадян на території Трибухівської об’єднаної територіальної громади Тернопільської області на 2023 – 2025 роки.

1424 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Котляревського в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».

1425 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Миру в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».

1426 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Завадина в с. Трибухівці Чортківського району Тернопільської області».

1427 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Шевченка в с. Пишківці Чортківського району Тернопільської області».

1428 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Поточний ремонт вул. Нагірянка в с. Медведівці Чортківського району Тернопільської області».

1429 Про затвердження проектно-кошторисної документації «Будівництво захисної споруди цивільного захисту подвійного призначення із захисними властивостями ПРУ для Пишківської ЗОШ І-ІІ ступенів за адресою: вул. Шкільна, 78, с. Пишківці  Чортківського району Тернопільської області».

1430 Про затвердження розпорядження сільського голови  № 47 «Про зміни в штатному  розписі Трибухівської сільської ради»  від 03 травня 2024 року.

1431 Про затвердження угод про передачу у 2024 році коштів у вигляді субвенції з бюджету Трибухівської сільської ради державному бюджету на виконання програм соціально-економічного розвитку регіонів.

1432 Про затвердження договору про міжбюджетний трансферт на 2024 рік.

1433 Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.

1434 Про надання одноразової матеріальної допомоги Кравець Надії Іванівні.

1435 Про надання одноразової матеріальної допомоги Тринька Ганні Василівні.

1436 Про надання одноразової матеріальної допомоги Штоник Вірі Євгенівні.

1437 Про надання одноразової матеріальної допомоги ********.

1438 Про надання одноразової матеріальної допомоги ********.

1439 Про надання одноразової матеріальної допомоги Михалків Марії Григорівні.

1440 Про надання одноразової матеріальної допомоги Кловак Любові Іванівні.

1441 Про надання одноразової матеріальної допомоги Лабіш Марії Василівні.

1442 Про надання одноразової матеріальної допомоги Чумак Валентині Михайлівни.

1443 Про надання одноразової матеріальної допомоги Гринів Олени Вікторівні.

1444 Про надання одноразової матеріальної допомоги  Лисиманка Володимиру Івановичу.

1445 Про надання одноразової матеріальної допомоги  Соболь Валентині Іванівні.

1446 Про надання одноразової матеріальної допомоги  Гуцул Софії Йосифівні.