40 сесія VIII скликання 01.02.2024 р.

Дата: 13.08.2024 13:10

1275 Про виконання сільського бюджету  за 2023 рік.

1276 Про виконання програм сільської ради у 2023 році.

1277 Про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Трибухівської обєднаної територіальної громади у 2023 році.

1278 Про результати ревізії окремих питань Відділу освіти, культури, молоді та спорту Трибухівської сільської ради.

1279 Про затвердження Програми «Організація суспільно-корисних оплачуваних робіт для осіб, що ухиляються від сплати аліментів у 2024 році».

1280 Про затвердження програми «Організація громадських робіт для тимчасової зайнятості населення в 2024 році».

1281 Про внесення змін до Програми створення місцевої автоматизованої системи централізованого оповіщення Трибухівської територіальної громади на 2023-2025 роки.

1282 Про затвердження Програми сприяння територіальній обороні в Тернопільській області та інших підрозділів Збройних Сил України на 2024-2025 роки.

1283 Про затвердження Положення про надання матеріальної допомоги громадянам з особливими соціальними потребами, які проживають на території Трибухівської територіальної громади.

1284 Про внесення змін до сільського бюджету  на 2024 рік.

1285 Про розгляд заяви ******.

1286 Про розгляд заяви Перога Сергія Івановича.

1287 Про розгляд заяви Їжука Володимира Івановича.

1288 Про розгляд заяви Слободяна Івана Левковича.

1289 Про розгляд заяви Лисишина Іллі Васильовича.

1290 Про розгляд заяви *******.

1291 Про розгляд заяви *******.

1292 Про розгляд заяви Климка Івана Степановича.

1293 Про розгляд заяви Павлів Марії Ярославівни.

1294 Про розгляд заяви *******.

1295 Про розгляд заяви *******.

1296 Про розгляд заяви Качмар Ольги Мирославівни.

1297 Про надання щорічної основної відпустки сільському голові.

1298 Про затвердження Правил благоустрою території населених пунктів Трибухівської територіальної громади.

1299 Про делегування повноважень.

1300 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельної ділянки комунальної форми власності в с. Цвітова.

1301 Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності в с. Медведівці.

1302 Про надання дозволу на поділ земельних ділянок комунальної власності.

1303 Про включення громадян у списки черговості.

1304 Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Бойко Оксани Іллівни.

1305 Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Винярського Дмитра Михайловича.

1306 Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Костишин Любомири Романівни.

1307 Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Мацьків Ніни Василівни.

1308 Про надання дозволу на затвердження проекту землеустрою по зміні цільового призначення гр. Захарчук Надії Олександрівни.

1309 Про затвердження технічної документації із землеустрою  щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки  в натурі на (місцевості) гр. Злагоди Галини Зіновіївни.

1310 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва власнику земельної частки (паю) по колишній  с.с. «Вільна Україна» гр. Триньці Світлані Зіновіївні.

1311 Про погодження передачі земельних ділянок в суборенду ФГ «Щедрий колос».

1312 Про укладання додаткової угоди до договору оренди землі від 06.11.2009 року б/н із зміною сторони «Орендодавця».

1313 Про вилучення земельної ділянки з постійного користування ТзОВ «Перспектива-2».