ГОРБАЧУК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Дата: 12.09.2024 09:33

19. 03. 1992  - 02. 09. 2024

Стрілець-санітар 2 штурмового відділення 2 штурмового взводу 4 штурмової роти 2 штурмового батальйону військової частини А 4010 під час виконання бойового завдання

Загинув поблизу Новогродівки, Покровського району на Донеччині під час бойового завдання.

Віктор Горбачук народився 3 березня 1992 року у с. Трибухівці.

Доля не була прихильною до нього. Він рано осиротів та виховувався у школі-інтернаті. Не знав що таке батьківська ласка і родинне тепло. Завжди сам виборював собі місце під сонцем.

Згодом йому довелось пізнати війну в обличчя. Та не схитнувся, а з великою вірою у нашу Перемогу захищав нас від ворога.

Стрілець-санітар 2 штурмового відділення 2 штурмового взводу 4 штурмової роти 2 штурмового батальйону військової частини А 4010 загинув 2 вересня внаслідок здійснення противником штурмових дій поблизу Новогродівки Покровського району Донецької області.

ВІЧНА ПАМЯТЬ ТА ШАНА ГЕРОЮ!

НАЗАВЖДИ 32